Indywidualna wycena online
Wycena

Pojazdy dostosowane do Twoich potrzeb

RS Trans

Zróżnicowana flota transportowa RS Trans gwarantuje skuteczne i terminowe wykonanie transportu prawie każdego typu ładunku. W naszej dyspozycji znajdują się pojazdy o ładowności od 1,5 do 40 ton, zarówno standardowe, jak i chłodnicze, izotermiczne oraz niskopodwoziowe. Optymalne dostosowanie pojazdu do wielkości i pilności ładunku zapewnia konkurencyjną cenę dostawy przy dowolnym rozmiarze przesyłki. Zastosowanie mniejszych samochodów umożliwia również dostawy ekspresowe, omijając wszelkie ograniczenia narzucane przez tachograf.

RS TransNasza flota

Pojazdy dostosowane do Twoich potrzeb

Flota transportowa RS Trans obejmuje zróżnicowane pojazdy, dostosowane do optymalnych wymagań ładunków różnego rodzaju. W parku maszynowym naszym i naszych partnerów znajdują się nie tylko ciągniki siodłowe i klasyczne naczepy do przewozu kontenerów lub palet pod plandeką. Do przewozów ekspresowych dysponujemy busami towarowymi o zróżnicowanej ładowności, w tym wyposażonymi w windę. Nasz park maszynowy obejmuje również naczepy chłodnicze i niskopodwoziowe. Na potrzeby nietypowych ładunków możemy zorganizować przewóz dowolnym rodzajem pojazdu specjalistycznego.

RS Trans
Farmaceutyka

Mikrobusy

Ekspresowa dostawa bez tachografu

Jako przewoźnik rezerwowy często dysponujemy minimalną ilością czasu na przygotowanie transportu i dostarczenie go w wymaganym terminie. Wykorzystanie pojazdów nie podlegających obowiązkowemu stosowaniu tachografu, szybszych i nie ograniczonych przez nośność mostów, zakazy przejazdu dla ciężarówek czy wysokość prześwitów pod wiaduktami, pozwala nam zmieścić się w terminach nieosiągalnych dla klasycznych ciężarówek. Niejedną spóźnioną dostawę wykonaliśmy o czasie dzieląc ładunek pomiędzy kilka busów, zamiast ładować ją na naczepę.

Farmaceutyka

Ciągniki siodłowe

Wszechstronny i elastyczny transport

Nasze ciągniki i zestawy na terenie całej Europy, Zachodniej Azji, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej przewożą kontenery, palety, pojazdy i farmaceutyki. Stały nadzór nad bezpieczeństwem transportu i natychmiastowa reakcja na dowolne nieprzewidziane przeszkody pozwoliły nam zdobyć renomę niezawodnego przewoźnika, któremu można powierzyć nawet najtrudniejsze zadania.

Farmaceutyka

Chłodnicze i izotermiczne ładownie

Chłodnicze i izotermiczne ładownie

Przewóz towarów FMCG, żywności, leków czy alkoholi wymaga zarówno odpowiedzialnych i doświadczonych kierowców, jak i specjalistycznych pojazdów. Ładownie naszych pojazdów i przyczep chłodniczych i izotermicznych zapewniają kontrolowane, dokładnie dostosowanie do protrzeb ładunku warunki. Nasi spedytorzy prowadzą stały nadzór nad temperaturą i wilgotnością przestrzeni ładunkowych, natychmiast reagując na jakiekolwiek nieprawidłowości. Nasz niezawodny zespół gwarantuje dostarczenie towaru w idealnym stanie.